Sākums Atslēgvārdi Vilcieni

Atslēgvārds: vilcieni

Turpmāk vienā sabiedriskajā transportlīdzeklī varēs uzņemt 80% pasažieru no tā ietilpības

Turpmāk līdz tālākajām norādēm pieļaujamais pasažieru skaits, ko var uzņemt vienā sabiedriskajā transportlīdzeklī, ir 80% no tā ietilpības, jo saskaņā ar Slimību profilakses un...

Nedēļa Lietuvā: Sākumskolām mācības līdz jūnija vidum, būs vilciens Rīga-Viļņa, Lietuvā atver baseinus un sporta zāles

Aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi Lietuvā bija sākumskolu mācību gada pagarināšana līdz 15.jūnijam un paziņojums par plānotu dzelzceļa satiksmi maršrutos Viļņa-Rīga un Viļņa-Varšava. Nedēļā tika...

Vērojams pasažieru skaita kritums sabiedriskajā transportā

No 5. līdz 11.oktobrim, salīdzinot ar vienu nedēļu pirms tam, pasažieru skaits autobusos bija krities par 9%, bet vilcienos – par 6%, bet no 12. līdz 18.oktobrim tas bija samazinājies jau par attiecīgi 13% un 8%.

Sabiedriskajā transportā varēs neuzņemt un izsēdināt pasažierus bez sejas aizsega

Sabiedriskā transporta kontrolieriem, konduktoriem un autobusu vadītājiem būs tiesības izsēdināt vai neielaist transportlīdzeklī pasažierus, kuri nevalkās mutes un deguna aizsegus.

Pasažieru vilciena vadītājs: Dīzeļvilcienu iegādei ES līdzfinansējums nebūs pieejams

«Dīzeļvilcienu iepirkums tika sākts ar domu, ka tas tiks finansēts no ES struktūrfondiem. Diemžēl Eiropas Komisija neatbalstīja finansējumu un līdz ar to papildu līdzekļi droši vien būs jāatrod valsts budžetā.»

Ceļu remontu dēļ vairākos posmos jārēķinās ar papildu braukšanas laiku

Remontdarbi notiek gan uz Jūrmalas šosejas, gan uz Saulkrastu apvedceļa uz Tallinas šosejas, tāpēc nokļūšanai uz jūru cilvēki aicināti izmantot elektrovilcienu pakalpojumus.

Ziņas