Sākums Atslēgvārdi Vilcināšana

Atslēgvārds: vilcināšana

Tiesnese: Lembergs kriminālprocesu apzināti vilcinājis, tāpēc apcietinājums ir pamatots

Smagos noziegumos apsūdzētais, no Ventspils mēra pienākumiem atstādinātais Aivars Lembergs kriminālprocesu ir apzināti vilcinājis, tāpēc noteiktais drošības līdzeklis – apcietinājums – ir pamatots, Latvijas...

Lembergs paņem kārtējo slimības lapu – tiesas sēdes atliktas, domes sēdes «vadīt» neatsakās

10.novembrī tiesā informē, ka Lemberga slimības dēļ krimināllietas izskatīšana atlikta līdz 23.novembrim. Jau 11.novembrī var vērot, kā saslimušais Lembergs visai veselīgā garā piedalās Pilsētas attīstības komitejas sēdē.

KNAB lūdzis FIB palīdzību pārbaudē par ASV uzliktajām sankcijām Lembergam

KNAB lūdzis FIB informāciju saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja pērn izplatīto paziņojumu, ka Aivars Lembergs ietekmējis un korumpējis amatpersonas.

Lemberga aizstāvim Mārim Grudulim izteikts brīdinājums

Tiesā norādīja, ka tiesa vairākkārt Grudulim bija aizrādījusi par atkārtošanos tiesas debašu runā, ka arī par to, ka viņa runa bieži pieskārusies jautājumiem, kas nav saistīti ar krimināllietu, kurā viņš pārstāv savu aizstāvamo.

Pēc vairāk nekā pusgada pārtraukuma atsāk skatīt Lemberga krimināllietu

13.janvārī tiesa plānojusi sākt uzklausīt Ivankina debašu runu, aicinot viņu debatēs izteikties par tām apsūdzības epizodēm, par kurām vēl nav izteikušies citi apsūdzētā aizstāvji, līdz šim uzstājoties debatēs vairāk nekā 30 tiesas sēžu laikā.

Aizdomas, ka par Olainfarm neizmeklēšanu un citu valsts mēroga lietu vilcināšanu VID vainojams Kaspars Podiņš

Liela apmēra naudas atmazgāšanas lietu – Olainfarm neizmeklēšana, Dinaz un Dīlers vilcināšana –, iespējams, notiek Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas pārvaldes priekšnieka Kaspara Podiņa vadībā. Tomēr viņš izvirzīts ģenerāļa dienesta pakāpes saņemšanai.

Ziņas