Sākums Atslēgvārdi Viltoti rezultāti

Atslēgvārds: viltoti rezultāti

Latvija un Igaunija ieviesīs individuālas sankcijas pret Baltkrievijas amatpersonām

Sarakstā ir 32 uzvārdi, tai skaitā prezidents Aleksandrs Lukašenko un «citas amatpersonas no atbildīgajām struktūrām (..) – OMON, Valsts drošības komitejas, vēlēšanu komisijas».

Tihanovska aicina ES neatzīt Lukašenko uzvaru vēlēšanās

Svetlana Tihanovska norādījusi, ka jau otro nedēļu baltkrievu tauta miermīlīgi cīnās «par savām konstitucionālajām tiesībām izvēlēties savus līderus».

Latvija apsver rosināt ES sankciju sarakstā iekļaut Baltkrievijas vēlēšanu komisijas

Pēc ministra vārdiem, Latvija rūpīgi seko notikumiem Baltkrievijā un skatās, ko Latvija var darīt, lai situācija kaimiņvalstī atkal nepāraugtu nopietnā vardarbībā.

Saeima aicina Baltkrieviju rīkot atkārtotas prezidenta vēlēšanas

Paziņojumā aicināts radīt taisnīgus apstākļus un iespējas visiem prezidenta amata kandidātiem, lai viņi varētu īstenot patiesu priekšvēlēšanu kampaņu, kā arī atkārtotās vēlēšanās nodrošināt starptautisko novērotāju klātbūtni.

Ārlietu komisija atbalsta aicinājumu rīkot atkārtotas Baltkrievijas prezidenta vēlēšanas

Atkārtotās vēlēšanās Baltkrievijā tiks aicināts radīt taisnīgus apstākļus un iespējas visiem kandidātiem, lai tie varētu īstenot patiesu priekšvēlēšanu kampaņu.

Simtiem tūkstoši cilvēku piedalījušies gājienā pret Lukašenko Minskā

Demonstrantu kolonnas rādīja uzvaras zīmes un turēja ziedus un balonus. Daudzi bija ģērbušies baltā, kas kļuvis par opozīcijas kustības simbolu.

Cilvēktiesību komisija aicina Baltkrieviju pārtraukt cilvēktiesību pārkāpumus

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija aicina Baltkrievijas Republiku un ikvienu tās amatpersonu nekavējoties pārtraukt un nepieļaut cilvēktiesību pārkāpumus, kā arī ievērot konstitūciju.

Latvijas vēstnieks Baltkrievijā: Situācija valstī ir tiešām saspringta

Tiek minēts, ka aizturēto skaits sasniedzis 6 000. Diezgan daudzi cietušie atrodas slimnīcās vai medicīnas punktos. Tur ārstējoties aptuveni 200 protesta akcijās cietušie.

Ziņas