Sākums Atslēgvārdi Vladimirs Putins

Atslēgvārds: Vladimirs Putins

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

BNN nedēļas apkopojums: Jauna ēra ASV. «Sarauj!» Tikai kur? Magonim un Osinovskim «viss kārtībā»

Kamēr Starptautiskā Hokeja federācija nav pateikusi, kur tieši tiks rīkots pasaules čempionāts hokejā, politikā nūjas iet pa gaisu, un «ripa» lido no viena politiķa...

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

Eiropas Parlamenta debatēs prasa ES sankcijas Navaļnija ieslodzītājiem

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti debatēs stingri nosodīja Alekseja Navaļnija arestu un aicināja ES paplašināt sankcijas pret Krievijas amatpersonām, iekļaujot tās, kuras ir iesaistītas viņa...

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļniju Krievijā sagaidīs ar brīvības atņemšanu, norāda amatpersonas

Par krievu opozīcijas politiķi Alekseju Navaļniju, kurš svētdien, 17.janvārī, plānojis atgriezties dzimtenē pēc atkopšanās no saindēšanas, ko, iespējams, pastrādājis Krievijas specdienests, cietumu pārvaldē saņemts rīkojums viņu aizturēt.

Navaļnijs plāno šonedēļ atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas politiķis, kurš kopš augusta ārstējies Vācijā, atlabstot indēšanas ar ķīmisko ieroci Sibīrijā, paziņojis, ka šonedēļ atgriezīsies dzimtenē. Tur pret viņu šobrīd vēršas vairākas federālās tiesībsargājošās iestādes.

Krievijā pret Alekseju Navaļniju ierosināta jauna krimināllieta

Krievijā, kuras augstākās amatpersonas noliedz, vasarā valstī notikusi opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija indēšana, izmeklētāji ierosinājuši krimināllietu uz aizdomu pamata par iespējamu krāpšanos ar ziedojumiem.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!