Sākums Atslēgvārdi Volstrīta

Atslēgvārds: Volstrīta

Akciju cenas pieaug pēc optimistiskām ziņām par Covid-19 vakcīnu

Akciju cenas Eiropā un ASV trešdien, 24.februārī, augušas pēc ziņām, ka ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) ir gatava apstiprināt jaunu Covid-19 vakcīnu, kuru...

Akciju tirgus. Bitcoin vērtība sasniedz jaunu rekordu

Akciju cenas ASV un Eiropā otrdien, 16.februārī, mainījušās dažādos virzienos, bet kriptovalūtas Bitcoin vērtība pieauga līdz jaunam rekordam, kamēr investori izvērtēja jaunas ASV ekonomikas...

Akciju cenas krītas, bažām par COVID-19 izplatīšanos aizēnojot cerības uz vakcīnām

Naftas cenas saruka, tirgus dalībniekiem sekojot līdz Naftas eksportētājvalstu organizācijas sanāksmei Vīnē sakarā ar bažām, ka sanāksmē var netikt panākta vienošanās par ieguves apjomu samazināšanu lielākā mērā. 

Akciju cenas Volstrītā krītas pēc Trampa paziņojuma

Akciju cenas Volstrītā otrdien, 6.oktobrī, kritušās pēc ASV prezidenta Donalda Trampa lēmuma pārtraukt sarunas ar demokrātiem par jaunu ASV ekonomikas stimulu paketi.

Akciju cenas ASV pieaug par spīti bažām par COVID-19 pieaugumu

Briefing.com analītiķis Patriks O'Hērs sacīja, ka jauni ierobežojumi Eiropā, atbildot uz COVID-19 gadījumu skaita straujāku kāpumu, izraisīja bažas par līdzīgu dinamiku ASV.

Akciju cenas pieaug optimismā par COVID-19 terapiju un vakcīnām

Volstrītas indeksi Standard & Poor's 500 un Nasdaq Composite pieauga līdz jauniem rekordiem, un indekss Nasdaq Composite pirmoreiz pacēlās virs 12 000 punktu atzīmes.

Ziņas