Sākums Atslēgvārdi VP

Atslēgvārds: VP

Ziedu tirdzniecības aizsegā atmazgāta nauda; VP konfiscējusi mantu 4,5 miljonu vērtībā

Valsts policija (VP) uzlikusi arestu mantai un naudas līdzekļiem par kopējo summu ap 4,5 miljoniem eiro kriminālprocesā par naudas atmazgāšanu, kas veikta ziedu tirgošanas...

Policija soda jauniešu bariņu par pulcēšanās noteikumu pārkāpšanu

Aizvadītās nedēļas nogalē, laika posmā no 4. līdz 6.decembrim Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ir uzsākušas 43 administratīvo pārkāpumu procesus par ārkārtējās situācijas...

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par seksuālu vardarbību pret mazgadīgu zēnu

Izmeklēšanā noskaidrots, ka zēna radinieks, izmantojot viņa bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību un izmantojot uzticību, veica ar viņu seksuālas darbības.

Par sutenerismu Bolderājā aiztur divus jauniešus

Noskaidrots, ka seksuāli rakstura pakalpojumi tika sniegti kādā dzīvoklī Bolderājā un suteneru pakļautībā bijušas vairākas sievietes.

Ruks tāpat kā priekšgājējs nolēmis rotēt amatos augstas policijas amatpersonas

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks tāpat kā viņa priekšgājējs Ints Ķuzis pieņēmis lēmumu veikt VP augstākā līmeņa amatpersonu rotāciju.

Valsts policija novērsusi divu personu nolaupīšanas un slepkavības

Rūpīga operatīvā darba rezultātā policisti novērsuši divu personu nolaupīšanas un slepkavības, kas tika plānotas ar mērķi iegūt no tām kriptovalūtu un naudas līdzekļus aptuveni 500 000 eiro apmērā.

Jaunais Valsts policijas priekšnieks – Armands Ruks

Likums paredz, ka VP priekšnieku amatā uz pieciem gadiem ieceļ iekšlietu ministrs pēc tam, kad attiecīgo kandidatūru apstiprinājis Ministru kabinets.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!