Atstājot amatu Rīgas zooloģiskajā dārzā, Līdaka neizslēdz atgriešanos politikā

Atstājot Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza izglītības un informācijas nodaļas speciālista amatu Ingmārs Līdaka neizslēdz iespēju atgriezties politikā, apstiprinājis Līdaka.

Darba attiecības esot pārtrauktas pēc savstarpējas vienošanās ar darba devēju un piektdiena, 29.aprīlis, esot Līdakas pēdējā darba diena. «Esmu iegādājies zooloģiskā dārza gada abonementu, tādēļ tajā regulāri iegriezīšos, lai apraudzītu, kā klājas dzīvniekiem un viņu aprūpētājiem, kā arī turpināšu publicēt videostāstus vietnē Facebook,» solīja Līdaka.

Runājot par nākotnes iecerēm, viņš norādīja, ka pāris mēnešus noteikti kopā ar sievu Lauru, kura pēc daudzu gadu darba zoodārzā arī aiziet projām, atpūtīsies, pievērsīsies Latvijas dzīvnieku, putnu vērošanai.

«Uz rudens pusi raudzīšos, ko darīt tajās trīs jomās – sabiedriskajās attiecībās, vides izglītībā un politikā – kurās jūtos visstiprākais. Neizslēdzu iespēju, ka atgriezīšos politikā, kur ir palikusi nepadarīta darba sajūta,» atzina Līdaka.

Lai arī viņš sacīja, ka no darba aiziet bez rūgtuma, taču ieraksta pēdējā teikumā Līdaka ierakstījis: «Un piedodiet, ka es neizturēju!!!».

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas