Attīstībai/Par! un Progresīvie Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startēs kopā

Partiju apvienība Attīstībai/Par! un Progresīvie nolēmuši veidot kopīgu sarakstu pirms gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām un kā mēra amata kandidātu virzīs Saeimas deputātu Mārtiņu Staķi, informē Attīstībai/Par! pārstāvis Aleksis Zoldners.

Komentējot abu partiju kopējo startu vēlēšanās, tiek norādīts, ka apvienībā Attīstībai/Par! jau pašlaik ir trīs partijas, un kopā ar Progresīvajiem uz šīm Rīgas domes vēlēšanām būšot izveidots spēcīgs četru partiju bloks.  Staķis (AP)  norāda, ka ir saklausījis skaidru pieprasījumu pēc partiju apvienošanas.

Politiskie spēki vēlēšanās piedalīsies uz līdzvērtīgas sadarbības principiem, veidojot nosaukumu Attīstībai/Par!/Progresīvie.

Partijas Progresīvie Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu līderis Mārtiņš Kossovičs pauž pārliecību, ka Rīgai jākļūst par patiesi sociāli atbildīgu, atvērtu un dabai draudzīgu pilsētu. Esot nepieciešams pulcēties ap idejām, lai Rīga kļūtu par  sociāli atbildīgu, atvērtu un dabai draudzīgu pilsētu.

Lasiet arī: Rīgas domes vēlēšanās arī VL–TB/LNNK un JV varētu veidot dalītus sarakstus

Pašlaik apvienotā saraksta pārstāvji strādājot pie kopīgas programmas, kurā būs piedāvāta skaidra ceļa karte tam, lai Rīga kļūtu par modernu pilsētu ar caurspīdīgu pārvaldību, kurā būtu izskausta korupcija. Programmā būšot piedāvāti risinājumi katastrofālajam ielu, ietvju un tiltu stāvoklim, bērnudārzu rindām un atkritumu apsaimniekošanas krīzei.

Satiksmi pilsētā plānots padarīt cilvēkiem draudzīgāku, kā arī risināt stāvvietu problēmas.

Attīstībai Par!/Progresīvie piedāvāšot konkrētus risinājumus rīdzinieku sociālajai aizsardzībai un zaļās ārtelpas attīstīšanai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas