Atzīmē Eiropas dienu, pārbaudot savas zināšanas par ES!

Tradicionāli Eiropas dienā, 9.maijā, ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties «Eiropas eksāmenā», kas notiek tiešsaistē. Šogad tā kārtošanai jau pieteicies rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 7 500 dalībnieku!

Pirmdien, 9.maijā, no 8:00 līdz 21:00 mājaslapā www.esmaja.lv ikviens aicināts piedalīties zināšanu pārbaudē par Eiropas Savienību. Pēc eksāmena katrs saņems gan apliecinājumu un informāciju par iegūto punktu skaitu, gan, uzrādot labākos rezultātus, tiks arī pie vērtīgām balvām. Eksāmenā ir 30 jautājumi par mums pašiem – dzīvi Eiropas Savienībā, mūsu tiesībām, pienākumiem, ieguvumiem un iespējām. Balvās – lidojumi ar gaisa balonu, lidojumi vēja tunelī un nobraucieni ar vasaras bobu Siguldā.

Eksāmenu iespējams kārtot arī tad, ja iepriekš neesat tam pieteicies – nepieciešams tikai dators, kāda mobila ierīce ar pieslēgumu internetam un ieejot www.esmaja.lv var sākt dalību eksāmenā, informē Eiropas kustība Latvijā.

Šis ir trešais gads, kad notiek «Eiropas eksāmens», un pērn tajā piedalījās vairāk nekā 5 000 dalībnieku.

Īpašas balvas saņems arī trīs aktīvākās Latvijas pilsētas, tāpēc iedzīvotāji aicināti piedalīties un mudināt to darīt arī citus.

Ref: 102.000.102.12629

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas