Augustā Latvijā atvērs sporta preču milža Sports Direct veikalu

Latvijā pirmo britu sporta preču tirgotāja Sports Direct veikalu tirdzniecības centrā Olimpia plānots atvērt šī gada augustā, atklāj Olimpia direktore Zane Šulca.

Viņa gan neatklāj, cik lielas investīcijas tiek ieguldītas veikala izveidē Latvijā, taču atzīmē, ka Sports Direct veikala platība būs 1 300 kvadrātmetri.

Britu sporta apģērbu mazumtirdzniecības veikals pārstāv tādus zīmolus kā Nike, Adidas, Puma, Reebok, Emporio Armani, Calvin Klein, Converse, Diesel, Jack and Jones, Dunlop, Crocs, Lee Cooper un daudzus citus.

«Esam pārliecināti, ka šis ir īstais brīdis Sports Direct veikala ienākšanai Latvijā, jo iedzīvotāji kļūst arvien aktīvāki, attīstās skriešanas un riteņbraukšanas kultūra, joga, nūjošana, skrituļslidošana, kā arī citi sporta veidi. Arī pašvaldības pievērš lielāku uzmanību infrastruktūrai, lai pilsētas kļūtu draudzīgākas sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem,» atzīmē Šulca.

Sports Direct ir dibināts 1982.gadā Anglijā, kur tas ir vadošais sporta preču mazumtirgotājs ar vairāk nekā 270 veikaliem daudzās pasaules valstīs. Sports Direct grupas apgrozījums pērn bijis 3,7 miljardi eiro.

Sports Direct veikals Tallinā tika atklāts pērn oktobrī atvērtajā tirdzniecības centrā Ülemiste.

Iepirkšanās centrs Olimpia pieder SIA Real Invest, kas savukārt pieder Lietuvā reģistrētajai kompānijai BPT Optima.

Ref: 102.000.102.10161

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas