Augustā un septembrī astoņās PMLP nodaļās būs iespējams noformēt pases un eID kartes

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) astoņās nodaļās rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu noteiktās sestdienās, informē PMLP.

Ņemot vērā vasaras periodam raksturīgo lielo pieprasījumu pēc personu apliecinošiem dokumentiem, pases un eID kartes noformēšanu un izsniegšana papildus tiks realizēta Rīgā, Tukumā, Saldū, Valmierā, Jelgavā, Jēkabpilī un Daugavpilī:

Kā informē PMLP:

  • Rīgas 1. nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 20.augusta sestdienā, bet septembrī – 3.septembrī un 17.septembrī.
  • Rīgas 2. nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 20.augusta sestdienā, bet septembrī – 17.septembra sestdienā.
  • Tukuma, Saldus un Valmieras nodaļās pakalpojumu varēs saņemt 20.augusta sestdienā.
  • Jelgavas nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 3.septembra un 17.septembra sestdienās.
  • Daugavpils un Jēkabpils nodaļās pakalpojumu varēs saņemt 10.septembra sestdienā.

Minēto PMLP nodaļu klientus apkalpos no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

Uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi savs vecais personu apliecinošais dokuments, kurš būs jānodod nodaļā.

PMLP atgādina, ka, noformējot bērnam pasi vai eID karti, paša bērna klātbūtne līdz 9 gadu vecumam (ieskaitot) nav obligāta, respektīvi, bērnam ar vecāku nodaļā obligāti jāierodas tikai vienu reizi, un tas var būt arī noformēto dokumentu saņemšanas brīdī.

Šādā gadījumā, lai noformētu bērnam dokumentu, obligāti nepieciešama fotosalonā izgatavota bērna fotogrāfija, kuru vecāks iesniegs Pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistam, ierodoties izgatavot dokumentus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas