Austrālijā sēro par bērnu upuriem negadījumā ar piepūšamo pili

Austrālijā pieci bērni gājuši bojā, kad skolas pasākumā spēlējušies piepūšamā pilī, līdz vējš uzrāvis to augstu gaisā, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Nelaimes gadījums noticis ceturtdien, 16.decembrī, Tasmānijas salā, kur Devonportas pilsētas Hilkrestas sākumskolā sarīkota Jautrības diena par godu mācību gada noslēgumam. Laikapstākļi bijuši Austrālijas vasarai atbilstoši vasarīgi ar lēnu vēju. Bērni spēlējušies piepūšamajā konstrukcijā, līdz pēkšņa, stipra vēja brāzma uzrāvusi piepūšamo pili augstu gaistā.

Lasiet arī: Polija un 40 citas valstis apņemas atteikties no oglēm enerģijas ražošanā

Bērni krituši zemē no aptuveni desmit metru augstuma. Divas meitenes un trīs zēni vecumā no 11 līdz 12 gadiem gājuši bojā. Vēl četri bērni nogādāti slimnīcā, kur piektdien, 17.decembrī, trīs cietušo veselības stāvoklis saglabājas smags, bet viens bērns izrakstīts no slimnīcas.

Policija sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai un kā piepūšamā atrakciju konstrukcija bijusi piestiprināta pie zemes. «Mums visiem ir daudz jautājumu,» sacījis Tasmānijas policijas priekšnieks Derens Hainss (Darren Hine), un norādījis, ka Jautrības dienas izklaidēs skolā piedalījušies ap 40 skolēni.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas