Autobraucēju ievērībai: remontdarbu posmā pie Rēzeknes ceļā var paiet stunda

Ceļu remontdarbi notiek jau 117 valsts autoceļu posmos, tāpēc autovadītāji aicināti rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un savlaicīgi plānot savus braucienus, norāda VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Uz autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ar luksoforiem regulētu posmu skaits ir pieaudzis līdz pieciem, un, lai tos izbrauktu, var būt nepieciešama stunda.

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa vienu, Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h.

Arī šajā ceļa remonta posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Būvdarbi turpinās arī uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, darbu zonā noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un ir slēgta viena no brauktuves divām joslām Rīgas virzienā.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk pagaidu luksoforu ir uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no ceļa sākuma līdz pat Penkulei – tur ir astoņi pagaidu luksofori, un, lai izbrauktu visus remontdarbus, var būt nepieciešams vairāk par stundu. Savukārt uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) 20 kilometru garajā posmā, sākot no Ventspils Kuldīgas virzienā, ir četri luksoforu posmi un jārēķinās ar 50 minūtēm ceļā.

LVC aicina autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju un luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē LVC mājaslapā www.lvceli.lv

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas