Autobraucēju ievērībai: šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu vietām visā valsts teritorijā

11.decembra rītā apledojums un sniegs vietām  apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, ziņo VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas,  Alūksnes, Balvu, Cēsu, Daugavpils, Gulbenes,  Dobeles, Jelgavas,  Krāslavas, Liepājas, Limbažu, Ludzas, Madonas,  Ogres, Preiļu, Valkas  un Valmieras apkārtnē.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

Vidzemes šoseja (A2) posmā  Vangaži –  Cēsu  pagriezienam un Vireši – Veclaicene;

Valmieras šoseja (A3) posmā no Murjāņiem līdz Braslas tiltam;

Daugavpils šosejas (A6) posmā Izvalda – Pātarnieki;

Liepājas šoseja (A9) posmā  Annenieki – Blīdene un Kalvene – Liepāja;

Rēzeknes šoseja (A12) posmā  Varakļāni  – Rēzekne un Ludza – Terehova;

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 93 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Saskaņā ar meteorologu datiem, dienā turpināsies snigšana un jau plašākā teritorijā gaidāms sasalstošs lietus, visintensīvākais tas būs valsts austrumos, kur apledojums veidosies ne tikai uz ceļiem, bet arī uz elektrības vadiem un koka zariem.

Lasiet arī: Nedēļas nogalē gaidāms sniegots, taču arī siltāks laiks

LVC aicina šādos laika apstākļos autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas