Autobraucēju ievērībai: Uz Daugavpils šosejas sākas ceļu remontdarbi

Valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva būvdarbu sezona. Šonedēļ sāk seguma atjaunošanu Daugavpils šosejai pie Aizkraukles (A6 81.76.–87,65.km). Plānots satiksmi divos posmos regulēt ar luksoforiem, norāda VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Uz autoceļa Kalnciems–Kūdra (P101) starp Liepājas un Ventspils šosejas notiek remontdarbi un satiksmi vienā posmā organizē satiksmes regulētāji.

Rīgas apkārtnē būtiskākie remontdarbi notiek Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz Misas tiltam un uz Vidzemes šosejas (A2) no Garkalnes līdz Sēnītei, kur turpinās asfaltēšanas darbi un satiksme novirzīta pa vienu brauktuvi.

Kopumā vairāk nekā 50 valsts autoceļu posmos notiek remontdarbi. LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus braucienus, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem un ziņas par būvdarbiem autoceļu tīklā ir pieejamas, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī navigācijas lietotnē Waze.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas