Automašīnai saduroties ar vilcienu, cieš divas sievietes

Ogrē, piektdien, 13.novembrī ap plkst. 5:40 no rīta uz vienas no pārbrauktuvēm autovadītājs, ignorējot aizliedzošos luksofora signālus, neatļauti šķērsoja sliežu ceļus, kā rezultātā notika sadursme ar kravas vilcienu.

Sadursmes rezultātā cieta autovadītāja un pasažiere, kuras nogādātas slimnīcā. Pēc sadursmes vilciens vieglo automašīnu pa dzelzceļa sliedēm stūmis vēl vairākus simtus metru. Bija nepieciešama Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzība, lai ar hidrauliskajiem instrumentiem no bojātās automašīnas atbrīvotu cietušos, kuri nodoti mediķu aprūpē, informē Latvijas Dzelzceļš (LDz).

Uzņēmuma rīcībā nav informācijas, kāpēc autovadītāja pieņēma lēmumu šķērsot pārbrauktuvi pie aizliedzošā luksofora un skaņas signāla, tādējādi apdraudot savu dzīvību un kustības drošību. Pārbrauktuves signalizācija strādāja atbilstoši, un arī citi satiksmes dalībnieki sliežu ceļu otrā pusē bija apturējuši savus transporta līdzekļus.

Ogrē uz dzelzceļa pārbrauktuves notikušās avārijas dēļ uz laiku būtiski kavējās vilcienu satiksme, kā arī tika atcelts viens vilciena reiss no Ogres uz Rīgu.

LDz atgādina ikvienam būt īpaši piesardzīgiem sliežu ceļu tuvumā – gan šķērsojot sliedes ar kājām, vai velosipēdu, gan vadot transporta līdzekli pāri dzelzceļa pārbrauktuvei. Dzelzceļš ir paaugstinātas bīstamības zona, kurā avārijas un negadījumi parasti ir ar ļoti smagām sekām.

Ref: 102.000.102.11157

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas