Autovadītājiem: 21.decembra rītā Latgalē apledojums apgrūtina braukšanu

21.decembra rītā Latgalē daudzviet apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Balvu, Daugavpils, Jēkabpils, Krāslavas, Preiļu un Rēzeknes apkaimē.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

• Daugavpils šosejas (A6) posmā no Pļaviņām līdz Pāterniekiem;

• Rēzeknes šosejas (A12) posmā no Jēkabpils līdz Rēzeknei;

• Grebņeva – Medumi šoseja (A13) visa maršruta garumā;

• Daugavpils apvedceļš (A14) visa maršruta garumā;

• Rēzeknes apvedceļš (A15) visa maršruta garumā.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 33 VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Īpaša piesardzība jāievēro rīta stundās, kā arī uz ceļiem, uz tiltiem, pie ūdenstilpēm, ceļa pārvadiem un brauktuvēm, ko ieskauj meži, kur melnā ledus varbūtība ir lielāka.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem vadītāji aicināti informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, šī informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas