Autovadītājiem: Aktuālie satiksmes ierobežojumi uz Latvijas ceļiem

Šajās dienās – 6. un 7.maijā – turpināsies rallija Kurzeme 2016 sacensības, līdz ar to piektdien no plkst.16:00 līdz vēlam vakaram, kā arī sestdien apkaimē starp Rudbāržiem un Durbi uz laiku tiks slēgti vairāki valsts vietējās nozīmes autoceļi. Par apvedceļiem katrā konkrētā vietā informēs rallija rīkotāji.

Savukārt valsts autoceļu tīklā vairākos būvobjektos ir atsākti remontdarbi, tāpēc autovadītājiem vajag rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un garāku ceļā pavadīto laiku, informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Būvdarbi ir atsākti uz Liepājas šosejas (A9) pār Lielupes tiltu. Satiksme tur tiek regulēta ar luksoforiem. Darbi atsākti arī Tallinas šosejas (A1) posmā no Salacgrīvas līdz Ainažiem. Tur satiksme tiek regulēta ar ceļa zīmēm, vēl bez būtiskiem satiksmes ierobežojumiem.

Līgatnē, Vidzemes šosejas (A2) 63,7.kilometrā tiek veikti ceļa pārvada remontdarbi. Ir noteikts ātruma ierobežojums un satiksmi regulē ar luksoforiem.

Ulbrokā turpinās rotācijas apļa izbūve uz ceļiem, kas savieno Rīgu ar Tīnūžu-Kokneses ceļu. Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un ievērot satiksmes organizāciju aplī.

Darbi turpinās uz Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Nīcas līdz Rucavai. Tur autovadītājiem jārēķinās ar trim luksoforu posmiem, kā arī papildu pusstundu ceļā. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa autoceļu Rucava-Bārta-Dubeņi-Grobiņa (P113).

Uz Rēzeknes-Daugavpils ceļa (A13) ir trīs būvdarbu posmi: pie Maltas, kur būtisku satiksmes ierobežojumu nav, no Špoģiem līdz Daugavpilij, kur ir noteikti ātruma ierobežojumi un 20 km garo posmu var šķērsot aptuveni 40 minūtēs, un pirms Lietuvas robežas, kur satiksmi organizē satiksmes regulētāji un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks arī ir 40 minūtes.

Seguma atjaunošanas būvdarbi notiek autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) posmā no Ķeguma virzienā uz Jaunjelgavu. Lai šķērsotu septiņus luksoforu posmus, jārēķinās ar papildu pusstundu. Papildu pusstunda būs nepieciešama, arī dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā (P73), jo Valles apkārtnē notiek remontdarbi 13 km garā posmā ar sešiem luksoforu posmiem.

Ref: 102.000.102.12619

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas