Autovadītājiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi ceļā uz Liepāju

Saistībā ar mūzikas festivālu LMT Summer Sound Liepājā šajā nedēļas nogalē būs intensīvāka satiksme uz Liepājas šosejas (A9), Liepājā un tās apkārtnē, kā arī Pierīgā. Remontdarbi uz Liepājas šosejas (A9) nenotiek, bet, braucot uz Liepāju no Ventspils (P111), ir jārēķinās ar papildus laiku ceļā, jo darbi notiek posmā no Lečiem līdz Užavai.

Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem pasākuma norises vietas tuvumā, jo ir paredzama liela kājāmgājēju plūsma, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi.

No piektdienas, 29.jūlija, satiksmei tiek slēgts 300 m garš remontposms Skaistkalnē pie Lietuvas robežas autoceļā Ķekava-Skaistkalne (P89). Paredzams, ka posms būs slēgts uz laiku līdz diviem mēnešiem. Satiksme tiek novirzīta pa apbraucamajiem ceļiem..

Uzsākti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) Līčos. Autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā rīta un vakara stundās vai arī jāizmanto līdzās esošie autoceļi Juglas papīrfabrikas ciemats-Upesciems (P2) vai Ulbroka-Ogre (P5).

Sākti remontdarbi arī uz tilta pār Gauju Siguldā (P8), to laikā satiksme pa vienu joslu tiek organizēta ar luksoforiem. Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem, nokļūšanai uz Turaidu var izmantot tiltus Murjāņos un Cēsīs.

Vidzemē uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam ir pieci luksoforu posmi un autovadītājiem jārēķinās ar papildu stundu ceļā.

Papildu stunda ceļā būs nepieciešama autovadītājiem, lai šķērsotu 25 kilometrus garo remonta posmu ar astoņiem luksoforu posmiem uz Vecpiebalgas ceļa (P30).

Zemgalē ievērojamākie būvdarbi notiek autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā, tur jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā. Nobeigumam tuvojas būvdarbi abpus Vallei ceļā uz Neretu (P73), bet satiksmes ierobežojumi tur vēl ir paredzami.

Būvdarbi turpinās uz Bauskas šosejas (A7) posmā no Bauskas līdz Grenctālei, kur papildus būs nepieciešamas desmit minūtes ceļā.

Latgalē lielākie būvdarbi notiek četros posmos uz ceļa Rēzekne-Daugavpils (A13). Luksoforu posmi ir pie Rēzeknes Kārsavas virzienā. Pārējos remontposmos līdz pat Lietuvas robežai satiksmi regulē ceļa zīmes bez luksoforiem. Pie Rēzeknes jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem arī Rēzeknes apvedceļā (A15).

Ref: 102.000.102.13246

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas