Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Pierīgā, Cēsu un Valmieras apkārtnē

Piektdienas pēcpusdienā Pierīgā autobraucējiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi. Īpaši uz Jelgavas šoseju (A8), kur no Rīgas līdz Jaunolainei notiek remontdarbi un satiksme organizēta pa vienu brauktuvi. Plaši satiksmes ierobežojumi Pierīgā arī uz Ventspils šosejas (A10) un uz Ērgļu ceļa (P4), tāpēc, dodoties šajos virzienos, jāizmanto alternatīvi maršruti.

Arī citos reģionos uz ceļiem jau notiek būvdarbi. Gandrīz stunda būs nepieciešama, lai izbrauktu būvdarbu posmu Kurzemē uz autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere (P105) no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai, kā arī Vidzemē uz autoceļa Smiltene-Gulbene (P27) posmā no Taurēm līdz Gulbenei, BNN informē Satiksmes informācijas centrs,

Sestdien, 23.aprīlī, Cēsu un Valmieras apkārtnē norosināsies velo sacensības, to laikā tiks ierobežota satiksme uz atsevišķiem valsts vietējiem un reģionālajiem, kā arī pašvaldības autoceļiem. Sacensību vietā satiksmi regulēs Valsts policija.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Ventspils šosejas (A10) posmā no Kūdras līdz Smārdes pagriezienam, kur četros posmos satiksmi regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums – 3,25 m, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 50 minūtes. Lai apbrauktu remontdarbu posmu var izmantot alternatīvo maršrutu pa Liepājas šoseju un autoceļu Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98).

Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas līdz Jaunolainei satiksme abos virzienos organizēta pa vienu brauktuvi. Katrā virzienā viena braukšanas josla; ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanai nepieciešamas 20-45 minūtes. Savukārt autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Caunām līdz Malienei ieviests viens reversās kustības posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais posma šķērsošanas laiks – 10 minūtes.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts reģionālajiem autoceļiem ir autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posmā no Rīgas apvedceļa (A5) līdz pagriezienam uz Tīnūžiem, kur ir līdz sešiem luksoforu posmiem. Ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, posma šķērsošanas laiks – stunda un 20 minūtes. Lai apbrauktu remontdarbu posmu, var izmantot alternatīvo maršrutu pa autoceļu Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) un Ulbroka-Ogre (P5).

Autoceļa Smiltene-Gulbene (P27) posmā no Taurēm līdz Gulbenei ir četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais posma šķērsošanas laiks – 50 minūtes. Turpretī autoceļa Butnāri-Saldus-Ezere (P105) posmā no Kursīšiem līdz Lietuvas robežai ir trīs luksoforu posmi, braukšanas ātruma ierobežojums darbu vietā – 50 km/h, platuma ierobežojums 2,75 m. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes.

Savukārt autoceļa Jaunkalsnava–Lubāna (P82) posmā no Ļaudonas līdz krustojumam ar autoceļu Krāslava–Preiļi–Madona (P62) ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85) posmā no Rīgas HES līdz Daugmalei ir viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks 20 minūtes. Būvdarbi sākti arī P85 posmā no Ķeguma līdz pagriezienam uz Birzgali (P88), kur ātrums ierobežots līdz 70 km/h. Savukārt autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Vidzemes šosejas līdz  krustojumam ar autoceļu Inčukalns-Kalējbūņas (V84) ir viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, remontposma šķērsošanas laiks 15 minūtes.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas