Autovadītāju ievērībai: Daudzviet jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Daudzviet valsts autoceļu tīklā ir uzsākti ceļu remontdarbi, līdz ar to autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Ievērojamākie satiksmes ierobežojumi šobrīd ir ieviesti uz Ventspils šosejas (A10), kur būvdarbi norisinās trīs posmos – Babītes novadā, Jūrmalā aiz tilta pār Lielupi un uz tā, kā arī garākā posmā Tukuma novadā. Satiksmi tur regulē ar luksoforiem un ir noteikts ātruma ierobežojums. Intensīvas satiksmes plūsmas laikā iespējami sastrēgumi, kā arī ir jārēķinās ar papildu laiku, lai šos posmus šķērsotu.

Remontdarbi notiek arī uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils (A13) posmā no Daugavpils līdz Medumiem, kur 12 kilometru garā posmā satiksmi regulē četri luksoforu pāri. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir nepilna stunda.

Tāpat remontdarbi notiek uz autoceļa starp Rēzekni un Ludzu (A12) ceļa Ludzas pusē. Arī tur satiksmi regulē luksofori un ceļā jāpavada papildu 20 minūtes.

Būtiski satiksmes ierobežojumi ir arī uz tilta pār Tirzu uz autoceļa Smiltene-Velēna-Gulbene (P27; 52,16. km),  uz ceļa pārvada uz Daugavpils šosejas (A6; 119,05. km) pie Pļaviņām, pieejā Rīgas HES no Salaspils puses (A5), tur satiksme ir organizēta ar ceļa zīmēm.

Ref:224.000.103.806

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas