Azartspēļu bizness Covid-19 laikā pamatīgi sarucis

Azartspēļu rīkotāja SIA Admirāļu klubs apgrozījums pagājušajā gadā bija 10,635 miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cietusi zaudējumus 890 116 eiro apmērā pretstatā peļņai 2019.gadā, liecina firmas.lv informācija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma kritums un zaudējumi saistīti ar pašatteikušos personu reģistra ieviešanu, ar Covid-19 izplatības ierobežojošajiem pasākumiem, tostarp periodisku spēļu zāļu slēgšanu, kā arī ar pēcāk ierobežoto darbalaiku.

Tāpat Admirāļu klubs vadība ziņo, ka pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas uzņēmums organizēja azartspēles 25 spēļu zālēs ar 600 spēļu automātiem, kas

salīdzinājumā ar 2019.gadu ir samazinājums par 33%.

Vadības ziņojumā minēts, ka pērn kompānija turpināja investēt attīstībā, tostarp 2020.gadā noslēgts līgums ar Gaming Innovation Group Inc. par tiešsaistes azartspēļu platformas izveidi.

Admirāļu klubs vadība prognozē, ka 2021.gads nozarei būs sarežģīts. 

Vienlaikus vadības ziņojumā minēts, ka Admirāļu klubs šogad strādās pie uzņēmuma struktūras un izmaksu optimizācijas pasākumiem.

2019.gadā Admirāļu klubs strādāja ar apgrozījumu 26,592 miljonu eiro apmērā, kas ir par 2,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt Admirāļu kluba peļņa pieauga par 17,1% un sasniedza 5,776 miljonus eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gada martā, un tās pamatkapitāls ir 8,537 miljoni eiro. Kompānijas īpašnieki ir Austrijā reģistrēts uzņēmums Novamatic AG (60%) un Jāņa Zuzāna kontrolētā SIA Foroms (40%). Bez Zuzāna kompānijas patiesā labuma guvējs ir arī austrietis Johanns Grafs.

Admirāļu klubs kopā ar SIA Alfor, kuras pārziņā ir spēļu zāles Fenikss, ietilpst Latvijas lielākajā spēļu biznesa uzņēmumu grupā, kas darbojas arī Igaunijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas