No baltiešiem igauņi pēdējie tiek pie IKEA; vispirms atvērs interneta veikalu

IKEA 2019.gada rudenī uzsāks darbību Igaunijā. Igaunija būs pirmā valsts pasaulē, kur vispirms būs pieejams digitāls risinājums – internetveikals. Līdz ar tā atklāšanu, Tallinā atvērs arī preču pasūtīšanas un saņemšanas vietu, informē uzņēmuma pārstāve Renāta Dante (Renata Dantė).

«IKEA ienākšana Igaunijas tirgū, atverot vispirms internetveikalu, ir jaunums. Lēmumu pieņēmām, ņemot vērā jaunā tirgus digitālo briedumu un gatavību izmantot šādu piedāvājumu,» saka IKEA vadītājs Baltijas valstīs Johanness R. Johannessons (Johannes R. Jóhannesson). «Vēlamies tuvināt IKEA Igaunijas tirgum, jo jau kopš IKEA veikala atklāšanas Rīgā 2018.gadā esam ievērojuši veikalā daudz apmeklētāju no Igaunijas.«

IKEA internetveikalā Igaunijā varēs iepirkties, izmantojot datoru, planšetdatoru vai viedtālruni. Būs pieejami apmēram 8 000 mājokļa labiekārtošanas preču, un tās varēs pasūtīt ar piegādi mājās vai saņemt veikalā un vest mājās pašu spēkiem, informē IKEA pārstāvji.

IKEA preču pasūtīšanas un saņemšanas vieta atradīsies Tallinā, Peterburi ielā 66. Kopējā platība būs apmēram 6 000 m2, un 1 500 m2 būs atvēlēti ekspozīciju zālei un plānošanas zonai. 4 000 m2 būs paredzēti loģistikas un e-komercijas organizācijas vajadzībām. Apmēram 200 populārākās preces varēs uzreiz nopirkt līdzņemšanai.

Johannesons paziņoja arī, ka IKEA meklēs 30 līdz 40 cilvēkus IKEA Igaunijas komandai. Darbā pieņems vadītāju, pārdošanas, loģistikas un citus speciālistus.

IKEA Baltijas valstīs ir divi veikali (viens Viļņā un viens Rīgā) un divi preču pasūtīšanas un saņemšanas vietas Lietuvā. IKEA ir vairāk nekā 420 veikalu vairāk nekā 50 pasaules valstīs. 2018. gadā uzņēmums svinēja dibināšanas 75 gadadienu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas