Baltijā ar Covid-19 hospitalizēti 963 pacienti

Baltijas valstu ārstniecības iestādēs ar slimību Covid-19 cīnās kopskaitā 963 pacienti. Vislielākais šādu pacientu skaits ir Lietuvas slimnīcās, kur ir aizņemtas divas trešdaļas no Covid-19 slimniekiem paredzētajām gultas vietām, vēsta raidorganizācijas LRT, ERR un Latvijas Slimību profilakses un kontroles centrs.

Svētdienas, 5.septembra, dati liecina, ka Lietuvas slimnīcās tobrīd no Covid-19 ārstējās 637 cilvēki. Lielākajā Baltijas valstī šādu slimnieku ārstēšanai ir atlicinātas kopumā 906 gultas vietas, ziņo LRT.

Lasiet arī: Cipule: Mediķu emocionālā gatavība slimnīcās vēlreiz iziet cauri cīņai ar Covid-19 ir krietni zemāka

Nākamais lielākais hospitalizēto pacientu skaits jaunā koronavīrusa izraisītās slimības ārstēšanai svētdien bija Latvijā. Vietējās ārstniecības iestādēs ar slimību cīnījās 184 pacienti. No tiem 155 pacienti bija ar vidēji smagu slimības gaitu, un 29 – ar smagu slimības gaitu. Diennaktī līdz svētdienai no slimnīcām tikuši izrakstīti trīs Covid-19 pacienti, vēsta Latvijas Slimību profilakses un kontroles centrs.

Attiecībā uz Igauniju jāteic, ka arī mazākajā Baltijas valstī no Covid-19 slimnīcās tiek ārstēts liels cilvēku skaits. Aizvadītajā svētdienā to bijuši 142, par trijiem vairāk nekā sestdien, 4.septembrī, vēsta raidorganizācija ERR.

Visās trīs Baltijas valstīs diennaktī līdz svētdienai diemžēl reģistrēti jauni no Covid-19 mirušie. Igaunijā to bijis četri, Latvijā – viens un Lietuvā – pieci. No Lietuvā mirušajiem trīs pacienti nebija pilnībā vakcinēti pret Covid-19.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas