Baltijā rezervēti teju puse Samsung Galaxy S8 un S8+ viedtālruņi

Pirmajās desmit dienās kopš pasaulē prezentēti Samsung Galaxy S8 un Galaxy S8+ viedtālruņi, Baltijas valstīs novērojama liela interese par jaunajām ierīcēm – tie jau šobrīd veido trešdaļu (33%) no visiem šajā laikā iegādātajiem un rezervētajiem Galaxy S sērijas viedtālruņiem, vēsta uzņēmumā.

«Interese par Galaxy S8 un nedaudz lielāko Galaxy S8+ ir praktiski līdzvērtīga – 57% klientu izvēlējušies modeli ar 5,8 collu ekrānu, savukārt 43% – ar 6,2 collu,» atklāj Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns.

Savukārt krāsu ziņā priekšroka tiek dota klasiski melnajai krāsai, kuru izvēlējušies 67% jaunā viedtālruņa īpašnieku, kamēr orhidejas pelēko – tikai 33%.

Patlaban Baltijas valstīs rezervēti aptuveni 45% no iepriekšpasūtīšanā pieejamajiem Galaxy S8 un Galaxy S8+ tālruņiem. Lielā interese saistāma arī ar iespēju jaunos Samsung flagmaņus saņemt astoņas dienas ātrāk, pirms tie 28.aprīlī nonāks plašākā tirdzniecībā.

Ķikāns norāda, ka Galaxy S8 turpina iepriekšējā Galaxy S7 modeļa uzvaras gājienu straujās popularitātes ziņā. «Jau šobrīd redzams, ka interese ir vēl lielāka nekā pagājušogad».

Galaxy S8 un Galaxy S8+ Latvijā pieejami divās krāsās – pusnakts melnā un orhideju pelēkā. Galaxy S8 aptuvenā mazumtirdzniecības cena ir 809 eiro, savukārt Galaxy S8+ maksā ap 909 eiro. Oficiāli pārdošanā tie nonāks 28.aprīlī, taču līdz 19.aprīlim jaunos viedtālruņus ir iespējams iepriekšpasūtīt, lai saņemtu tos astoņas dienas ātrāk.

Ref:224.000.103.876

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas