Baltijas lietu apakškomisiju vadīs Jānis Vucāns

Saeimas deputāts Jānis Vucāns

Saeimas Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas priekšsēdētājs būs Jānis Vucāns. To ceturtdien, 20.decembrī, apakškomisijas pirmajā sēdē nolēma deputāti, pastāstīja Saeimas Preses dienestā.

Par Baltijas lietu apakškomisijas sekretāru deputāti ievēlēja Jāni Reiru.

Apakškomisijā strādās arī deputāti Ojārs Ēriks Kalniņš, Jānis Ādamsons, Raimonds Bergmanis, Dagmāra Beitnere-Le Galla, Inga Goldberga, Ilze Indriksone, Janīna Kursīte-Pakule, Linda Liepiņa, Regīna Ločmele-Luņova, Ralfs Nemiro, Linda Ozola, Didzis Šmits, Ilga Šuplinska un Inese Voika.

Tradicionāli Baltijas lietu apakškomisija pārrauga un koordinē Saeimas pastāvīgo delegāciju Baltijas Asamblejā un Baltijas jūras parlamentārajā konferencē darbību, kā arī nodrošina informatīvo saiti starp šīm delegācijām un nozaru ministrijām, lai veicinātu iespējami saskaņotu Latvijas pozīciju virzīšanu Baltijas Asamblejā, Baltijas jūras parlamentārajā konferencē un Baltijas Ministru padomē. «Šo tradīciju turpinās arī 13.Saeimā izveidotā Baltijas lietu apakškomisija,» pēc sēdes uzsvēra apakškomisijas priekšsēdētājs Vucāns.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija var ievēlēt no saviem locekļiem ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas