Baltijas valstis nāks kopā RB RAIL forumā

Tallinā notiks Rail Baltica projektam veltīts divu dienu starptautisks pasākums Rail Baltica Global Forum 2018, kuru organizē trīs Baltijas valstu kopuzņēmums RB RAIL AS ar trīs projekta nacionālo ieviesējorganizāciju – Rail Baltic Estonia, Eiropas Dzelzceļa līnijas un Rail Baltica statyba – atbalstu. Abu dienu pasākumi būs vērojami arī interneta tiešraidē foruma mājaslapā. Forums norisināsies 10. un 11.aprīlī.

Rail Baltica Global Forum 2018 ir nozīmīgākais, ikgadējais un starptautiskais Rail Baltica projektam veltītais pasākums, kura laikā tiks skatīta Rail Baltica loma Ziemeļjūras-Baltijas TEN-T pamattīkla koridorā, jautājumi, kas saistīti ar projekta finansējumu, kā arī vairāk nekā 70 šogad plānotie projekta iepirkumi,» vēsta Ligita Brodiņa, RB RAIL komunikācijas konsultante.

«Pasākums veicinās arī projekta potenciālo piegādātāju sadarbības iespējas. Foruma laikā tiks apskatīti stratēģiski un taktiski jautājumi no nacionālās, reģionālās un Eiropas Savienības (ES) perspektīvas, pulcējot augsta līmeņa vadītājus un lēmumu pieņēmējus, dzelzceļa, loģistikas un ekonomikas ekspertus, ietekmīgus politiķus un institūciju pārstāvjus, kā arī vairāk nekā 300 uzņēmumus un organizācijas – potenciālos Rail Baltica projekta piegādātājus no 24 pasaules valstīm,» turpina Brodiņa.

Viņa stāsta, ka pirmo foruma dienu atklās Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass (Jüri Ratas), un tā būs veltīta Rail Baltica projekta progresam un potenciālam, fokusējoties uz Eiropas transporta pamattīkla koridoriem – īpašu uzmanību veltot Ziemeļu jūras-Baltijas TEN-T koridoram, ES transporta projektu finansējumam pēc 2020.gada un tā ietekmei uz Rail Baltica projektu. Pasākuma laikā tiks vērtēta arī citu līdzvērtīgu projektu pieredze, pievēršot uzmanību Somijas lomai šajā projektā. Pirmajā foruma dienā piedalīsies augsta līmeņa amatpersonas un viedokļu līderi, nozares pārstāvji no Baltijas valstīm, Polijas, Somijas, Zviedrijas, Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta.

Otrā foruma diena būs Industrijas piegādātāju diena. Tās mērķis ir pulcēt potenciālos projekta piegādātājus ne tikai no Baltijas, bet arī no citām pasaules valstīm, iepazīstinot gan ar projekta iepirkumu procedūrām, būtiskākajiem būvprojektēšanas iepirkumiem 2018.gadā, kā arī pilnu gada iepirkumu plānu. Līdzīgi kā aizvadītajā gadā, pasākums kalpos par platformu vietējo un ārvalstu uzņēmumu sadarbības veidošanai, tiekoties tam īpaši paredzētā piegādātāju tikšanās punktā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!