Bermudu divstūris aicina uz koncertu

Sestdien, 14.maijā, plkst.19.00 populārā grupa Bermudu divstūris ar savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies Ikšķiles estrādē, vēsta producents Sandis Mohovikovs.

«Koncertā skanēs mūsu zināmās dziesmas, taču būs arī jauna dziesma, kuras pirmatskaņojums «dzīvajā» notiks tieši Ikšķilē. Tāpat arī plašākai publikai tiks atskaņotas mūsu dziesmas Freona meitene, Kāposts kasē u.c.,» stāsta grupas dalībnieki, solot, «šī no mums būs labākā ballīte un kārtīgs šoviņš!»

Mūziķi aicina visus fanus uz tikšanos klātienē, lai būtu pozitīvā gaisotnē, labi atpūstos, izklaidētos, iztrakotos un noķertu vasaras sajūtas.

«Ir laiks satikties, lai skaļi un jaudīgi visi kopā varētu izdejoties un ieskandināt vakaru. Gaidīsim visus ciemos!» aicina mūziķi.

Bermudu divstūris ir 2011.gadā izveidots latviešu humoristiskā repa duets. Grupas sastāvā ir Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris, kas pieņēma pseidonīmus Bicepss un Tricepss. 2014.gadā duets laida klajā debijas albumu Ballējam neguļam, par kuru ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta mikrofons kategorijā Labākais hip-hop vai deju mūzikas albums. Marats Ogļezņevs ir bijušais grupas Device dalībnieks, savukārt Emīls Balceris ir vairāku starptautisku un nacionālo konkursu dalībnieks. Abi dziedātāji ir izveidojuši grupu Musiqq.

Ieeja pasākuma norises vietā – divas stundas pirms koncerta sākuma. Pēc koncerta ballīti turpinās DJ Artis Dvarionas un būs iespēja iegādāties Bermudu divstūra keponus.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu paradīzes tīklā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas