Bērziņa mērķis – radīt konkurenci Zatleram

Andris Bērziņš

«Domāju, ka man ir laba priekšrocība – es nokļuvu tādā darbavietā, kas vēlāk pārvērtās par starptautisku kompāniju. Man nebija iespēju kaut ko izdarīt ne tā, kā vajag. Protams, pašā sākumā es varēju samesties kopā ar vēl kādu un tās visas lietas darīt citādāk, iespējams, ātri kļūstot bagāts un aizejot prom,» norāda bijušais baņķieris, Saeimas deputāts Valsts prezidenta amata kandidāts Andris Bērziņš.

«Taču es daudz labāk jūtos tad, ja varu būt viens pats, dzīvot un darīt visu tā, kā es pats gribu. Man ir bijusi iespēja Latvijas situācijā labi pelnīt. Saistībā ar šo kandidēšanu ir piesaukts Ventspils mēra Aivara Lemberga vārds. Nu, ko man Lembergs iedos, ko gan man no viņa vajag? Man neko nevajag! Jā, galva viņam strādā, taču viņš darbojas savā virzienā, bet es – savā. Ne ar vienu savas domas es nesaskaņoju,» intervijā izdevumam Lietišķā Diena atzīst Bērziņš.

Savukārt uz jautājumu, vai viņa mērķis ir nevis tikt ievēlētam prezidenta amatā, bet gan radīt konkurenci Valdim Zatleram, Bērziņš sacījis: «Var jau teikt arī tā. Es domāju, ka ieguvēji būs visi, nevis tikai es vai Zatlers. Būs kaut kādi citi viedokļi, par kuriem varēs sākt spriest. Varbūt to, ko es tagad saku, pēc desmit gadiem vērtēs ar zināmu jēgu. Es tomēr gribētu, lai Latvija savā domāšanā pietuvotos tām valstīm, kas nav bagātas ar dažādiem dabas resursiem un tamlīdzīgām lietām, bet ir salīdzinoši bagātas sava prāta dēļ. Esmu jau minējis, ka savā dzīvē esmu sācis strādāt mežā jau tad, kad vēl skolā negāju. Tā nebija izdzīvošanas spēle – tā bija izdzīvošana.»

 

 

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. Viens cilveks nav tauta un Zatleru ari neviens neatbalstija 4 g atpakal, bet tagad visi “mil”. par ko? par teatri ar oligarhiem..neko citu vins nav paveicis

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas