Bijusī valsts kontroliere Krūmiņa strādās Jelgavas pašvaldības iestādē

Jelgavas domes 22.decembra sēdē deputāti Jelgavas sociālo lietu pārvaldes vadītājas amatā iecēla iepriekšējo valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Viņa iestādi sāks vadīt no nākamā gada 7.janvāra.

Pašvaldībā atgādina, ka konkursu uz amatu izsludināja, jo Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Rita Stūrāne informēja pašvaldību par darba attiecību pārtraukšanu. Stūrāne sociālo jomu pilsētā vadīja kopš 1995.gada, darbu sākot kā Sociālās aprūpes dienesta vadītāja, pēc tam vadot Veselības un sociālo lietu departamentu un nu jau 21 gadu pašvaldības iestādi Jelgavas sociālo lietu pārvalde.

Patlaban Sociālo lietu pārvaldē ir 121 darbinieks, tā apvieno septiņas struktūrvienības, tostarp trīs dienas aprūpes centrus un piecas nodaļas.

Uz pašvaldības izsludināto vakanci pieteicās trīs pretendenti. Konkursa vērtēšanas komisija par piemērotāko atzina bijušo valsts kontrolieri Krūmiņu, kurai ir vairāk nekā 20 gadu profesionālā darba pieredze augstākā līmeņa vadītājas amatos valsts pārvaldē. No 2013. līdz 2021.gadam Krūmiņa vadīja Valsts kontroli, pirms tam Finanšu ministrijā pildīja Budžeta departamenta direktores pienākumus un vadīja Labklājības sfēras finansēšanas nodaļu.

Krūmiņa Latvijas Universitātē ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas