Bildēs: Piemiņas brīdis Mančestrā

Pieminot 22.maija terora akta upurus, Mančestras pilsētā Lielbritānijā aizvadīts piemiņas brīdis, kur ziedus nolikuši un ticību mieram apliecinājuši vairāki tūkstoši iedzīvotāju no dažādām etniskām kopienām.

BNN jau vēstīja, ka Policija Lielbritānijā pavēstījusi vārdu iespējamam spridzinātājam pašnāvniekam, kurš šonedēļ Mančestras pilsētā nonāvējis 22 un nodarījis miesas bojājumus 59 cilvēkiem.

Saskaņā ar britu policijas pausto aizdomās turētais ir 22 gadus vecais Salamans Abedi – Mančestrā dzimis lībiešu izcelsmes brits -, par kuru tiek uzskatīts, ka viņš pirmdienas, 22.maija, vakarā detonējis spridzekli Mančestras Arēnas gaitenī brīdī, kad zāli pametuši popmūzikas koncerta apmeklētāji.

Policija otrdienas, 23.maija, pēcpusdienā nosaukusi pirmos trīs upurus – astoņus un 18 gadus vecas meitenes un 28 gadus vecu vīrieti.

Ievainotie, starp kuriem ir 12 bērni vecumā līdz 16 gadiem, saņem medicīnisko aprūpi astoņās Mančestras slimnīcās, bet vairāki cilvēki joprojām ir pazuduši bez vēsts.

Lielās Mančestras grāfistes policija skaidrojusi, ka tās mērķis pašlaik ir noskaidrot, vai spridzinātājs pašnāvnieks uzbrukumu sarīkojis vienatnē.

Ref: 111.111.103.4609

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas