Skaistuma blogere, kura piedzimusi ar sejas audzēju, izpelnās apbrīnu visā pasaulē

Skaistuma blogere, kura piedzimusi ar sejas audzēju, pārdefinē skaistuma jēdzienu un uzsver to, cik svarīga ir mīlestība pret sevi.

Daudziem no mums skaistums asociējas ar to, cik labi cilvēks izskatās, kad uz viņa sejas ir uzklāta kosmētika un mugurā uzvilkts mūsdienīgs apģērbs. Par spīti tam, skaistums attiecināms ne tikai uz fiziskajiem dotumiem.

Marimara Kviroja piedzima ar sejas audzēju (cistiskā higroma), kas padarīja viņu nespējīgu runāt, bet tas netraucēja Marimarai iedvesmot mūs, kā arī iemācīt mums mīlēt pašiem sevi, par spīti visiem trūkumiem.

Latīņamerikāniete ir grima uzklāšanas entuziaste, kura agrāk slēpās no svešiniekiem un vairākas reizes gūlās uz operāciju galda, lai tiktu samazināta viņas mute un seja.

Lai vai kā, atšķirīgs nebūt nav mazāk skaists!

Nesen ievietotajā video materiālā Marimara dalās ar to, ka saskārusies ar negatīvi noskaņotiem cilvēkiem gan vietnē YouTube, gan arī ikdienas dzīvē. Skarbie komentētāji apgalvo, ka viņa izskatās pēc mērkaķa vai arī saka, ka viņas mute izskatās pārāk dīvaini, lai to rādītu sabiedrībā. Tomēr viņa neļāva savām bailēm, nedrošībai un citu cilvēku negatīvajam domām ņemt virsroku.

Tagad 21 gadu vecā blogere smeļas spēku mīlestībā pret grima uzklāšanu un cer kļūt par skolotāju kurliem bērniem.

13631507_1220485064638217_4086509560668137534_n

Viņa iemācījās ignorēt nelabvēļus un tagad atsakās lasīt negatīvus komentārus, kā arī no tiem ietekmēties.

«Kad biju jaunāka, es lūkojos spogulī un sarunājos ar sevi,» Marmara iesāk. «Es sev teicu, ka esmu skaista. Es iedvesmoju sevi uzskaitīt labās īpašības, kuras man piemīt. Tā es iemācījos pieņemt sevi tādu, kāda esmu,» viņa paskaidro.

*** EXCLUSIVE - VIDEO AVAILABLE *** FONTANA, CA - MAY 26: Marimar Quiroa pictured at her home where she records videos for YouTube about applying makeup on May 26, 2016 in Fontana, California. A 21-YEAR-OLD vlogger is making a name for herself on YouTube with her make-up tutorials - despite being born with a facial tumour that leaves her unable to speak or eat. Marimar Quiora once hid her face from strangers in the street, but now proudly bares her beauty to millions of people who follow her online. Marimar was born with a facial tumour called cystic hygroma, which means she has to use sign language in her videos to communicate. But the inspirational student won?t let anything hold her back, and now she is turning traditional beauty standards on their head with her powerful message of self-love. PHOTOGRAPH BY Barcroft Images London-T:+44 207 033 1031 E:hello@barcroftmedia.com - New York-T:+1 212 796 2458 E:hello@barcroftusa.com - New Delhi-T:+91 11 4053 2429 E:hello@barcroftindia.com www.barcroftimages.com

«Nav svarīgi, ka tava seja izskatās savādāka nekā citas. Pieņem sevi un to, kas esi.

Skaistums ir tikai virspusējs, un tas, ka esmu piedzimusi savādāka, nebūt nenozīmē, ka es nevaru būt labākā savā jomā,» Marmara apņēmīgi saka.

Iedvesmojoši!

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas