Brazīlija reģistrē rekordaugstu saslimstību ar COVID-19; ASV miruši 150 000

ASV no slimības COVID-19 mirušo cilvēku skaits turpina būt lielākais pasaulē, un ir pārsniedzis 150 000 nāves gadījumu slieksni. Slimība strauji izplatās arī Brazīlijā, kur reģistrēts rekordaugsts vienā dienā reģistrētais jauno infekcijas gadījumu skaits, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Brazīlijas Veselības ministrija trešdien, 29.jūlijā, apstiprināja 69 074 jaunus inficēšanās gadījumus ar jauno koronavīrusu un 1 595 nāves gadījumus.

Abi rādītāji valstī līdz šim lielākie, kādi reģistrēti vienā dienā.

Arvien pieaugošā slimības izplatība gan neattur Brazīliju no tūristu piesaistes. Dienvidamerikas lielākā valsts ir šonedēļ uz 30 dienām pagarinājusi liegumu valstī ieceļot pa sauszemes vai jūras ceļu, savukārt tūristi-aviopasažieri valstī tiek laipni gaidīti. Brazīlija šogad jau ir pārcietusi četrus mēnešus ilgu karantīnu.

Lasiet arī: Jaunatklātie COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 4, Lietuvā – 16, Igaunijā – 5

Tikmēr COVID-19 vissmagāk skartā valsts pasaulē joprojām ir ASV. Tajā kopējais nāves gadījumu skaits no slimības komplikācijām trešdien sasniedzis 150 713. Inficēšanās ar jauno koronavīrusu kopš pandēmijas sākuma apstiprināta 4 426 982 amerikāņu, liecina ASV Džonsa Hopkinsa Universitātes apkopotie dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas