Briselē tramvajā piedāvā nobaudīt Latvijas virtuves garšas

No otrdienas, 26.aprīļa, līdz 29.maijam Rīgas kā gastronomijas galamērķa mārketinga kampaņas ietvaros Briseles tramvaja restorānā Brussels Tram Experience var baudīt mūsdienu Latvijas virtuves vakariņas.

Rīgas ēdienkarti izstrādājusi pazīstamā latviešu šefpavāre Svetlana Riškova. Brussels Tram Experience ir viens no populārākajiem Briseles tūrisma projektiem, kurā pilsētas apskate apvienota ar izsmalcinātām vakariņām īpaši aprīkotā tramvajā, informē Rigas Tūrisma attīstības birojs.

Īpašajā Rīgas ēdienkartē tiks piedāvātas trīs kārtu vakariņas ar mūsdienu Latvijas virtuvei raksturīgiem produktiem – bietēm, kazas sieru, zandartu un skābenēm. Pie ēdieniem tiks pasniegti arī atbilstoši pieskaņoti dzērieni.

«Restorāns tramvajā ir viens no mūsu veiksmīgākajiem gastronomijas projektiem. To ir iecienījuši gan tūristi, gan vietējie Briseles iedzīvotāji. Lai uzturētu šo projektu nemainīgi interesantu, mēs meklējam arvien jaunus veidus, kā pārsteigt mūsu klientus. Viesojoties Rīgā, ļoti atzinīgi novērtējām šefpavāru un restorānu sniegumu, tādēļ ar prieku piedāvājām Svetlanai veidot šo Rīgas ēdienkarti. Tā kā jau tagad vairāk nekā puse no visām pieejamajām vakariņām ir izpārdotas, tad viennozīmigi varam teikt, ka mūsu sadarbība ir veiksmīga,» komentē Visit Brussels gastronomijas projektu vadītājs Olivjē Marette.

Brussels Tram Experience atiet ik vakaru no Poelaert Square, un brauciens, kura laikā tiek pasniegtas vakariņas, ilgst divas stundas. Tramvajs ir pilnībā modernizēts un iekārtots kā restorāns ar 34 vietām, aprīkots ar virtuvi, lai varētu nodrošināt augsta līmeņa vakariņas.

Brussels Tram Experience tika radīts 2012.gadā Briseles gastronomijas gada Brusselious 2012 ietvaros, sadarbībā ar slavenākajiem Michelin Briseles restorānu pavāriem.

Ref: 102.000.102.12545

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas