Britu premjerministru no COVID-19 ārstē intensīvajā nodaļā

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons (Boris Johnson), kurš jau nepilnas divas nedēļas sirgst ar COVID-19 slimnīcā pārvests uz intensīvās aprūpes nodaļu, bet valdības vadītāja pienākumi uzticēti ārlietu ministram Dominikam Rābam (Dominic Raab), tā vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Tā kā pirmdien, 6.aprīlī, Džonsonam saasinājušies slimības simptomi, dienas vakarpusē Sv. Tomasa slimnīcā Londonā viņš pārvests uz intensīvās aprūpes nodaļu.

Tas darīts piesardzības dēļ, jo 55 gadus vecajam politiķim var rasties vajadzība elpināt plaušas, ziņo The Guardian.

«Pēcpusdienas gaitā premjerministra stāvoklis ir pasliktinājies, un pēc viņa mediķu komandas ieteikumu viņš ir pārvests uz slimnīcas intensīvās aprūpes nodaļu,» paziņojis britu premjerministra birojs.

Savus valdības vadītāja pienākumus Džonsons iepriekš deleģējis pirmajam valsts sekretāram un ārlietu ministram Dominikam Rābam (Dominic Raab).

Džonsona tuvāko lokā ar jauno koronavīrusu slimo arī viņa dzīvesbiedre Kerija Simondsa (Karrie Simonds), kura bērna gaidībās, ziņo The Guardian.

Plašāk Lielbritānijā ir saasinājies COVID-19 uzliesmojums. Pirmdien valstī reģistrēti 439 jauni nāves gadījumi, to kopskaitam sasniedzot 5 373.

Līdz pirmdienai Lielbritānijā reģistrēti 47 806 saslimšanas gadījumi, bet atlabušo iedzīvotāju skaits ir 287, tā liecina Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra un ASV Džona Hopkinsa universitātes apkopotie dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas