Budžeta komisiju turpmāk vadīs Vita Anda Tērauda

Par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju otrdien, 7.jūnijā, ievēlēta Vita Anda Tērauda (AP), ziņo Saeimas Preses dienests.

Komisijas vadība pārvēlēta, jo līdzšinējais Budžeta komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (AP) pēc tam, kad Saeimai tika prasīts izdot viņu kriminālvajāšanai, atkāpies no amata.

Vēl par šo tematu: Saeima lemj izdot Bondaru kriminālvajāšanai

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija pirms Saeimas balsojumiem izskata likumprojektus, kas saistīti ar valsts budžetu, finansēm un nodokļiem. Tāpat komisija skata ziņojumus par valsts ekonomikas attīstības tendencēm, problēmām un nākotnes perspektīvām. Komisija skata arī Finanšu ministrijas ziņojumus par valsts ekonomisko situāciju un budžeta izpildi.

Saeimas komisijas strādā noteiktā likumdošanas jomā, uzrauga izpildvaras darbību, kā arī veic citus komisijas darba specifikai atbilstošus uzdevumus. Saeimas komisijas sagatavo izskatīšanai lietas, kas tiek apspriestas Saeimas sēdēs. Pamatojoties uz Saeimas lēmumiem, komisijas izskata likumprojektus, priekšlikumus un iesniegumus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas