Bukmeikeri: Latvijas olimpieši no Sočiem atvedīs divas vai trīs medaļas

Sočos piektdien, 7.februārī, tiks atklātas 22.Ziemas Olimpiskās spēles. Latvijas sportisti tajās izcīnīs divas vai pat trīs medaļas, liecina kompānijas Betsafe.com bukmeikeru prognozes.

Saskaņā ar bukmeikeru prognozēm, totalizatora klientiem ir iespēja likt likmes uz koeficientu 1,86, prognozējot, ka Latvijas sportisti Sočos izcīnīs divas medaļas. Taču identisks koeficients ir uz vēl veiksmīgāku scenāriju, kas paredz, ka no Krievijas kūrortpilsētas mājās tiks atvestas pat trīs vai vairāk medaļas.

«Neskatoties uz to, ka pagātnē Latvijas sportisti ar lielākiem panākumiem ir startējuši Vasaras Olimpiskajās spēlēs, redzot mūsu ziemas sporta veidu pārstāvju panākumus pēdējos gados, jāsecina, ka Soči Latvijai varētu izvērsties par līdz šim veiksmīgākajām Ziemas Olimpiskajām spēlēm,» cerīgi izsakās Betsafe bukmeikers Roberts Egle.

Lielākās cerības izcīnīt medaļas un pat dzirdēt Latvijas himnu, protams, saistās ar Bobsleja un kamaniņu trasi Sliding Center Sanki, kurā Latvijas sportisti pirms gada sasniedza negaidīti augstus rezultātus Pasaules kausa izcīņas posmos. Skeletonists Martins Dukurs ir dominējis savā sporta veidā jau vairāku gadu garumā, šogad uzvarot Pasaules kausa izcīņā jau piekto gadu pēc kārtas. Viņš ir triumfējis arī Pasaules čempionātā, bet Sočos viņš varētu izcīnīt zeltu, no kā viņu Vankūverā šķīra nieka septiņas simtdaļas. Arī Martina brālis Tomass Pasaules kausa izcīņas posmos ir pierādījis, ka spēj cīnīties par medaļām. Trešais reālākais pretendents uz medaļām ir Oskara Melbārža pilotētais četrinieks, kurš pagājušajā sezonā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā. Visbeidzot par pārsteigumu varētu parūpēties arī mūsu kamaniņu braucēji, no kuriem Mārtiņš Rubenis jau iepriekš Turīnā ir kāpis uz goda pjedestāla.

Bukmeikeri prognozē, ka Martins Dukurs būs izteikts pretendents uz zeltu skeletona sacensībās vīriešiem, un šāda notikumu attīstība ir novērtēta ar koeficientu 1,48 jeb aptuveni ~63% varbūtību. Viņa galvenie konkurenti būs mājinieku cerība Aleksandrs Tretjakovs (koeficients 3,10 – jeb 23% varbūtība) un brālis Tomass (koeficients 8,00 jeb ~9% varbūtība), par kura triumfu nebūtu iebildumu arī Latvijas sporta līdzjutējiem. Par zeltu bobsleja četriniekos, visticamāk, cīnīsies piecas ekipāžas, kuru vidū būs arī Melbārža pilotētais bobs (koeficients 5,00 jeb 18% varbūtība), bet visaugstāk – ar koeficientu 3,00 jeb 22% varbūtību ir novērtētas amerikāņa Stīvena Holkomba četrinieka izredzes.

«Lai arī šosezon fantastisku slēpošanas ātrumu demonstrē mūsu labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, tomēr, visticamāk, Sočos viņu pievils nestabilā šaušana, neļaujot tikt pie medaļas kādā no četrām individuālajām disciplīnām,» secina Egle. Saskaņā ar bukmeikeru prognozēm, alūksnieša izredzes uz medaļu ir novērtētas ar koeficientu 11,00 (8% varbūtība), bet palikšana bez godalgas izskatās kā daudz reālāks scenārijs – koeficients 1,01.

Soču Ziemas Olimpiskās spēles norisināsies no 7 līdz 23.februārim, kur Latviju pārstāvēs 58 sportisti, startējot deviņos sporta veidos.

102.000.102.6553

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas