Bulgārija slēdz auto satiksmi ap galvaspilsētu Sofiju

Bulgārijas valdība ir slēgusi vieglo automašīnu satiksmi ap Sofiju, liedzot iebraukt galvaspilsētā un izbraukt no tās, tā mēģinot apturēt COVID-19 izplatību valstī pirms pareizticīgo Lieldienām, vēsta Bulgārijas ziņu portāls The Sofia Globe.

Vieglo auto kustība uz Sofiju un no tās tika kontrolēta jau iepriekš, taču lēmums pastiprināt satiksmes ierobežojumus pieņemts, kad nedēļas vidū pirms pareizticīgo Lieldienām, kas gaidāmas 19.aprīlī, izveidojās lielas rindas izbraukšanai no galvaspilsētas.

Bulgārijas veselības ministrs Kirils Ananjevs ceturtdienas, 16.aprīļa, vakarā izdeva rīkojumu par transporta kustības ierobežošanu, kas stājies spēkā pusnaktī uz piektdienu, 17.aprīli, tā The Sofia Globe. Rīkojums attiecināts uz vieglajām automašīnām un starppilsētu autobusiem.

Rīkojums neattiecas uz kravas transportu, medicīnas transportu, operatīvo dienestu, interneta un televīzijas pakalpojumu sniedzēju transportu.

Sofijas robežās vieglo automašīnu kustība nav ierobežota, un arī uz pilsētas robežas ir ieviesti divu stundu periodi no rīta un vakarā, kad vieglajam auto transportam ir ļauts iebraukt pilsētā un izbraukt no tās, ja iedzīvotājs dodas uz darbu vai uz mājām no darba, raksta The Sofia Globe.

Bulgārijā līdz ceturtdienai, 16.aprīlim, ir reģistrēti 747 saslimšanas gadījumi ar COVID-19 un no slimības komplikācijām ir miruši 36 cilvēki, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas