Bunkus slepkavības lietā vēl viens aizturētais

Turpinot kriminālprocesuālās darbības tā sauktajā Bunkus slepkavības izmeklēšanas lietā, Valsts policija otrdien, 9.augustā, Rīgā, aizturējusi vēl vienu personu.

Ņemot vērā, ka izmeklēšanā notiek aktīvs darbs, Valsts policija aizvien atturas no plašākiem komentāriem, tostarp par aizturēto personu un izmeklēšanas niansēm.

Vienlaikus Valsts policija aizvien aicina arī tās personas, kuras šīs lietas izmeklēšanas saistībā nav sniegušas visu tām zināmo informāciju, vai personas, kuras var vēl ko liecināt, pieteikties pašām labprātīgi un sadarboties ar policiju un negaidīt, kad šajā lietā kriminālpolicija pieklauvēs pie jūsu durvīm. Valsts policija garantē anonimitāti.

Iepriekš, šī gada 24. maijā, policija jau ziņoja par būtiskiem pavērsieniem Bunkus slepkavības izmeklēšanas lietā, uzsverot, ka ir gūta skaidra aina par nozieguma izdarīšanas apstākļiem un iesaistītajām personām.

BNN arī vēstīja, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 26.maijā piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu – Bunkus slepkavības lietā aizdomās turētajam uzņēmējam Mihailam Uļmanam.

Uļmans tiesas lēmumu varēs pārsūdzēt Rīgas apgabaltiesā.

25.maijā šī pati tiesa piemēroja apcietinājumu citam šajā lietā aizdomās turētajam, uzņēmējam Aleksandram Babenko.

Vēl par šo tematu: Uzņēmējam Uļmanam piemēro apcietinājumu Bunkus slepkavības lietā

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas