Burger King tagad arī Latvijā

Piektdien, 4.decembrī, Tallink Grupp, kas ir Burger King franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs, iepirkšanās un izklaides centrā Akropole, Rīgā, atver pirmo Burger King restorānu ārpus Igaunijas, BNN noskaidroja no uzņēmuma īpašniekiem Tallink Grupp.

310 kvadrātmetru plašais restorāns ar 112 vietām atrodas populārā iepirkšanās centra 2.stāvā, ar skatu uz Akropoles ledus arēnu.

Lai gan restorāns oficiāli sāks piedāvāt savus slavenos – uz atklātas liesmas gatavotos – hamburgerus un pārējos iecienītos ēdienus jau no atvēršanas brīža, pandēmijas ierobežojumu dēļ ēdieni sākotnēji būs pieejami tikai līdzņemšanai vai piegādei uz mājām.

Restorāns Burger King, kas tiek atvērts iepirkšanās un izklaides centrā Akropole, Rīgā, ir pirmais starptautiskā zīmola restorāns, kas atvērts ārpus Igaunijas, un kopumā sestais restorāns Baltijas valstīs, kas atvērts šogad. Jaunajā restorānā Rīgā strādās aptuveni 30 cilvēku. Līdz 2020.gada beigām uzņēmums plāno atvērt vēl divus restorānus Baltijas valstīs: vienu Viļņā, Lietuvā, un otru Tallinā, Igaunijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas