Burova atbalstītājiem pievienojusies arī bijusī nacionāļu pārstāve Broka

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs

Pašreizējais Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR) ir pārliecināts, ka savācis nepieciešamās 32 deputātu balsis sava amata saglabāšanai. To vidū ir arī bijusī Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK deputāte Baiba Broka, ceturtdien, 28.novembrī, Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma atklājis Burovs.

Ceturtdien, 28.novembrī, Rīgas dome sanāks uz sēdi, kurā viens no skatāmajiem jautājumiem būs par Burova atstādināšanu no mēra amata. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka ir ieguvis jaunu, «nedaudz mainītu» koalīciju ar 32 deputātu balsīm. To vidū ir arī Broka un deputātu bloks Rīgai!

Par konkrētu amatu sadali Burovs nevēlējās runāt, tomēr minēja, ka Rīgas Brīvostas valdē ir brīva vieta un pieejams ir arī vicemēra amats. Tāpat viņš iecerējis, ka no Attīstības komitejas vadītāja amata tiks atbrīvots arī Aleksejs Rosļikovs, jo, Burova ieskatā, nav pieņemami, ka komiteju vada opozīcijas deputāts.

Visatļautība Centrāltirgū

Runājot par Rīgas Centrāltirgus «cigarešu mafijas» skandālu, Burovs atzina, ka viņam nav saprotams, kāpēc drošības dienestu organizējis pats Centrāltirgus. Rīgas domes priekšsēdētājs uzskata, ka šim mērķim nepieciešams piesaistīt ārpakalpojumu. Burovs iecerējis, ka tuvākajā laikā tiks sameklēta apsardzes kompānija un izsludināts iepirkums.

Lasiet arī: Rīgas domes opozīcija rosina Burova atstādināšanu

Tāpat Burovs pieprasījis Rīgas domes Būvvaldei sniegt paskaidrojumus, kāpēc pieļauts, ka Centrāltirgus kioskiem kopš 2006.gada beigusies ekspluatācija.

Rīgas mērs arī ierosinājis, ka visi līgumi par darbošanos Centrāltirgū tiek papildināti ar nosacījumu, ka, ja uzņēmējs pieļauj likumpārkāpumu, tad līgums automātiski tiek lauzts.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas