Burovs kļūst par Rīgas brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētāju

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs

Par Rīgas brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētāju iecelts Rīgas mērs Oļegs Burovs (GKR), BNN informēja Rīgas brīvostas pārvaldē.

Burovs sola pievērst uzmanību saimnieciskajiem jautājumiem un iesāktajiem ostas infrastruktūras attīstības projektiem, cenšoties ostu attīstīt vienā tempā ar pilsētu.

«Rīgas osta ir neatņemama Rīgas sastāvdaļa jau kopš pilsētas dibināšanas un viens no šodienas pilsētas ekonomikas balstiem,» komentēja Burovs. «Mūsu uzdevums ir pārvaldīt ostu tā, lai tā sniegtu pēc iespējas lielāku sociālo un finansiālo pienesumu pilsētai, tās iedzīvotājiem un visai valstij kopumā, vienlaikus strikti ievērojot vides jautājumus.»

Rīgas brīvostas valdē ir četri domes pārstāvji – Burovs, Vadims Baraņņiks, Sandris Bergmanis (Saskaņa) un Mihails Kameņeckis (Saskaņa). Vēl ir četri ministriju pārstāvji – Viesturs Zeps (LA) kā Vides aizsardzības un attīstības ministrijas pārstāvjis, Pāvels Rebenoks kā Ekonomikas ministrijas pārstāvis, Baiba Bāne kā Finanšu ministrijas pārstāve un Džineta Innusa kā Satiksmes ministrijas pārstāve.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas