Būvdarbu dēļ Tvaika ielā būs īslaicīgas izmaiņas 5.maršruta tramvaja satiksmē

Turpinās darbi pie satiksmes pārvada, kas veido savienojumu ar Viestura prospektu un Tvaika ielu. Plānoto darbu dēļ, no 7. līdz 9.augustam 5.maršruta tramvajs kursēs posmā Iļģuciems–Aldaris, savukārt posmā Aldaris–Mīlgrāvis kursēs 5T.maršruta autobuss, informē Rīgas satiksme.

5.maršruta tramvajs no galapunkta Iļģuciems brauks pa maršrutu līdz pieturvietai Aldaris un atpakaļ pa maršrutu uz Iļģuciemu pēc pagaidu kustības saraksta.

Posmā Aldaris–Mīlgrāvis minētais tramvajs tiks aizstāts ar 5T. maršruta autobusu. Galapunkta Mīlgrāvis virzienā 5T. autobuss brauks no pagaidu pieturvietas Aldaris,  pa Sarkandaugavas ielu, Zāģeru ielu, Tvaika ielu līdz pagaidu pieturvietai Mīlgrāvis. Virzienā no Mīlgrāvja 5T. autobuss brauks pa Tvaika ielu, Lāpstu ielu, Sarkandaugavas ielu līdz pieturvietai Aldaris.

Rīgas satiksme, Iļģuciems, pārvads, Viestura prospekts, Tvaika iela, Iļģuciems–Aldaris, Aldaris–Mīlgrāvis, 5.tramvajs, 5T autobuss,
Autors: Rīgas satiksme

Pasažieriem, kuri ikdienā lieto biļetes noteiktam braucienu skaitam vai iegādājas biļetes pie transportlīdzekļa vadītāja, tajā skaitā biļeti, kas paredzēta suņa pārvadāšanai – veicot pārsēšanos no 5. tramvaja uz 5T. autobusu (vai otrādi), atkārtota e-talona reģistrācija vai biļetes iegāde nav jāveic.

Pasažieriem, kuri izmanto laika biļetes (1 stundas, 24 stundu, 3 dienu, 5 dienu biļete), Rīgas pašvaldības piešķirtos braukšanas atvieglojumus 100% apmērā, kā arī mēneša biļeti 5.maršruta tramvajam – veicot pārsēšanos no 5.tramvaja uz 5T.autobusu (vai otrādi), ir jāveic atkārtota e-talona reģistrācija.

Pasažieriem, kuri neizmanto e-talonu, bet pie vadītāja ir tiesīgi saņemt nulles biļeti (personas, kurām noteikta I vai II invaliditātes grupa, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un persona, kas pavada personu, kurai noteikta I invaliditātes grupa vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti) – veicot pārsēšanos no tramvaja autobusā (vai otrādi), katru reizi pie vadītāja ir jāsaņem nulles biļete.

5.maršruta tramvaja mēneša biļešu lietotāji – ja klients grib uzsākt jaunu biļeti 5.tramvajam, bet pasažieris dzīvo posmā, kur kursē 5T.autobusa maršruts var veikt brauciena reģistrāciju 5T.maršruta autobusā – e-talons tiek piesaistīts 5.tramvaju maršrutam.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas