Ceļa satiksmes noteikumus vietnē Likumi.lv papildina ar ceļazīmju attēliem

Uzlabojot Ceļu satiksmes noteikumu (CSN) lietojamību, vietnē Likumi.lv likuma panti papildināti ar ceļazīmju un ceļa apzīmējumu attēliem, informē oficiālais izdevējs Latvijas Vēstnesis.

Tiesību aktu rīku joslā izvietota ikona – ceļazīmes simbols, ar kuru jauno iespēju var atslēgt un ieslēgt. Jaunā iespēja var būt noderīga dažādās dzīves situācijās, arī tad, kad satiksmes dalībnieks vēlas ātri ar viedtālruņa pārliecināties par savām zināšanām un pārbaudīt CSN noteiktās ceļa zīmes vai ceļu apzīmējuma nozīmes, skaidro Latvijas Vēstnesis pārstāve Kellija Dadzīte.

Šobrīd Latvijā ir 316 ceļa zīmes un 59 ceļu apzīmējumi, ko nosaka CSN. Tie stājās spēkā 2016.gada 1.janvārī, nomainot iepriekšējos, un līdz šim tajos veikti trīs grozījumi.

Vietnē Likumi.lv Ceļu satiksmes noteikumi ir visvairāk skatīto tiesību aktu sarakstā starp pirmajiem trīsdesmit. Piemēram, 2018.gadā noteikumi atvērti 250 000 reižu, no kurām aptuveni trešā daļā gadījumu – 80 000 skatījumu – lietotāji izmantojuši mobilo ierīci.

Likumi.lv ir tiesību aktu vietne, kurā tiek nodrošināta brīva piekļuve Latvijas Republikas tiesību aktiem. Likumi.lv ir daļa no oficiālā izdevēja Latvijas Vēstnesis valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.

Vietnē Likumi.lv visi tiesību akti vienmēr ir pieejami spēkā esošajā redakcijā (papildināti ar jaunākajiem grozījumiem). Interesenti, izmantojot autorizēto lietotāju personalizētās iespējas, var pierakstīties uz konkrēta tiesību aktu izmaiņām.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas