CityBee ieguldīs 1,5 miljonus, lai paplašinātu darbību Latvijā; piedāvās auto nomu

Koplietošanas uzņēmums CityBee ieguldījis 1,5 miljonus, lai paplašinātu darbību Latvijā un uzsāktu koplietošanas automašīnu nomu Rīgā, informē uzņēmums.

Šobrīd CityBee autoparkā ir 300 automašīnas, taču to skaitu iecerēts palielināt. Latvijā nomai ieplānots piedāvāt Fiat 500 un Toyota Corolla.

«Līdz ar vieglo automašīnu koplietošanas pakalpojuma attīstīšanu Latvijā esam kļuvuši par lielākajiem šī pakalpojuma sniedzējiem ar plašām lietošanas iespējām. No citu valstu pieredzes esam iemācījušies, ka ir svarīgs plašs automašīnu tīkls, lai to lietotājiem būtu ērta lietošanas pieredze. 1,5 miljonu lielas investīcijas tiek ieguldītas tieši jaunā segmenta attīstīšanā,» stāsta CityBee Latvijas vadītāja Egija Gailuma.

Latvijā iznomātos auto drīkstēs lietot un atstāt arī Lietuvā.

Pašlaik Latvijā no CityBee var iznomāt kravas automašīnas un elektriskos skrejriteņus. CityBee darbojas 14 pilsētās, piedāvājot vieglo un kravas auto, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu.

CityBee ir investīciju uzņēmuma Modus Group projekts. Modus Group specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas