COVID-19 klāt nākušie gadījumi Baltijā. Latvijā – 4, Lietuvā – 6, Igaunijā – 5

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti četri jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 950.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēti 1 746 saslimšanas gadījumi, pēdējā diennaktī atklājot sešus inficēšanās gadījumus.

Igaunijā kopumā miris 61 cilvēks vīrusa dēļ; un 289 cilvēki ir izveseļojies no šī koronavīrusa.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 1 491 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, nākot klāt sešiem inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 50, taču izveseļojušies ir 850.

Līdz šim Latvijā veikti 79 047 izmeklējumi, norāda Slimību proflakses un kontroles centrs. Tāpat Latvijā miruši 18 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 627.

Jau vēstīts, ka 7.maijā valdība lēmusi mīkstināt virkni ierobežojumu attiecībā uz COVID-19 ierobežošanu, nosakot ārkārtas stāvokļa pagarinājumu līdz 9.jūnijam.

Lasiet arī: Ballīte ar draugiem, citam no cita sēžot ar divu metru distanci, jeb ko nozīmē ierobežojumi, kas spēkā no 12.maija?

Cilvēki ir aicināti pēc iespējas organizēt darbu no mājām, iepirkties retāk un pēc iespējas neuzturēties tur, kur ir daudz cilvēku.

Igaunijā ārkārtas stāvoklis ir izsludināts līdz 17.maijam, un Lietuvā – līdz 31.maijam valstī ir aizliegti sporta, kultūras, atpūtas un izklaides pasākumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas