COVID-19 pozitīvie testi Baltijā. Latvijā – 3, Igaunijā – 8, Lietuvā – 6

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti trīs jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 1 064.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēti 1 859 saslimšanas gadījums, pēdējā diennaktī atklājot astoņus inficēšanās gadījumus.

Igaunijā kopumā miruši 67 cilvēki vīrusa dēļ.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 1 662 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, nākot klāt sešiem inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 68, taču izveseļojušies ir 1 216.

Līdz šim Latvijā veikts 106 931 izmeklējums, norāda Slimību profilakses un kontroles centrs. Tāpat Latvijā miruši 24 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 745.

Lasiet arī: Lietuva pagarina karantīnu, bet atļauj pasākumus līdz 300 cilvēkiem

Jau vēstīts, ka 7.maijā valdība lēmusi mīkstināt virkni ierobežojumu attiecībā uz COVID-19 ierobežošanu, nosakot ārkārtas stāvokļa pagarinājumu līdz 9.jūnijam.

Cilvēki ir aicināti pēc iespējas organizēt darbu no mājām, iepirkties retāk un pēc iespējas neuzturēties tur, kur ir daudz cilvēku.

Igaunijā ārkārtas stāvoklis ir beidzies, taču Lietuvā vēl līdz 16.jūnijam valstī ir aizliegti sporta, kultūras, atpūtas un izklaides pasākumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas