CSDD atsāk pieņemt motociklu un mopēdu vadīšanas eksāmenus

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), ievērojot visu nepieciešamo piesardzību un drošību, no trešdienas, 1.aprīļa, uzsāk pieņemt A un AM kategoriju vadīšanas eksāmenus, informē CSDD.

Direkcijā skaidro, ka ir izvērtēta šo kategoriju vadīšanas eksāmenu pieņemšanas iespējamība un pieņemts lēmums par eksāmena pieņemšanu, nodrošinot visu nepieciešamo piesardzību. Lai pakalpojuma saņemšana būtu klientiem un darbiniekiem maksimāli droša:

– komunikācijā ar klientu tiks nodrošināts vismaz divu metru intervāls;

– pirms pakalpojuma sniegšanas CSDD apvaicāsies klientiem par pašsajūtu. CSDD norāda – ja nejūties vesels vai esi bijis ārvalstīs un Tev jāievēro noteiktā 14 dienu karantīna – nāc uz CSDD pēc karantīnas beigām;

– pirms eksāmena uzsākšanas tiks dezinficētas motociklu vadības, kā arī sakaru ierīces;

– pieteikties vadīšanas eksāmeniem var, zvanot pa iepriekšējā pieraksta tālruni;

– eksāmena process tiks organizēts tā, lai pēc iespējas klientam nevajadzētu atrasties klientu apkalpošanas centrā.

Lasiet arī: CSDD atsāk teorijas eksāmenu pieņemšanu

CSDD vērš klientu uzmanību, ka, ierodoties uz vadīšanas eksāmenu, pretendentam ir jābūt motociklu vai attiecīgi mopēdu vadītājiem paredzētajam apģērbam, kā arī jābūt personīgajai ķiverei un vēlams – austiņām sakaru nodrošināšanai.

Ņemot vērā, ka situācija saistībā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju mainās katru dienu, lūgums sekot līdzi aktuālajai informācijai CSDD mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas