CSDD: Autoskolām jāpārtrauc apmācību process

Uz ārkārtas situācijas laiku autoskolām apmācību process ir jāpārtrauc, informē Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas (CSDD) Komunikācijas departaments.

Šāds lēmums izriet no valdības rīkojuma par ārkārtas situācijas izsludināšanu, kas paredz pārtraukt visa veida izglītības procesa klātienes formā īstenošanu ārpus izglītības iestādēm, tai skaitā pārtraukt visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi, norāda CSDD Komunikācijas departamentā.

Lasiet arī: CSDD izsniegto transportlīdzekļu vadītāju apliecību skaits pērn pieaudzis par 11%

Tāpat  CSDD uz ārkārtas situācijas laiku  atcēlusi visus teorijas un vadīšanas eksāmenus, bet vadītāja apliecību/mācību atļauju izsniegšana notiks pēc iepriekšēja pieraksta (tālruņu numuri pieejami CSDD mājaslapā)  norāda direkcijā.

 

Tāpat CSDD informē par virkni izmaiņām pakalpojumu saņemšanā no 16.marta ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī saistībā ar COVID-19.

Direkcijā uzsver, ka tiks nodrošināti klientiem būtiskākie pakalpojumi.  Kā piemēram,  klātienes pakalpojumi – transportlīdzekļu reģistrācija un autovadītāju apliecību izsniegšanā turpmāk tiks nodrošināti tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Tehniskā apskate tiks nodrošināta ierastajā kārtībā.

CSDD arī stāsta, ka  pēc iepriekšējā pieraksta pa tālruni varēs pieteikties vadītāja apliecības maiņai. Eksāmenu pieņemšana tiks atjaunota pēc ārkārtējās situācijas beigām.

Visi līdzšinējie eksāmena pieraksti tiek pārcelti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas