CSDD piemēro sankcijas 48 transportlīdzekļiem septiņos uzņēmumos

VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kā valsts nozīmes reģistra turētājs piemērojusi sankcijas 48 transportlīdzekļiem septiņos uzņēmumos, ziņo CSDD.

Transportlīdzekļi pieder sankcionētām personām vai ir to turējumā, savukārt saskaņā ar uzlikto aizlieguma atzīmi, šobrīd pēc to īpašnieku lūguma transportlīdzekļus nevar noņemt no uzskaites, nevar reģistrēt komercķīlas atzīmi un veikt īpašnieka maiņu.

Sankcijas piemērotas šādiem uzņēmumiem: SIA Ezermaļu mežu īpašumi, SIA Riga Fertilizer Terminal, SIA Klauģu muiža RE, AS Severstaļ Lat, SIA Severstal distribution, SIA Uralchem Trading, SIA Uralkali Trading.

Sankcionētie transportlīdzekļi ir dažāda veida, sākot no motocikliem, kvadricikliem, busiņiem, vieglajiem auto un līdz pat piekabēm, kas visdrīzāk paredzēti saimnieciskās darbības veikšanai. Arī izlaiduma gadu amplitūda ir vairāk nekā 30 gadu laika nogrieznī.

Lasiet arī: Ukrainas kara 23.diena: Ieņemtajās teritorijās Krievija dala pārtiku un meklē amatpersonas, armijnieku ģimenes

Atsevišķi transportlīdzekļi tiek vērtēti kā ekskluzīvāki transportlīdzekļi ar pērn vai šajā gadā pirmo reizi veiktu reģistrāciju, bet tādi ir tikai daži.

CSDD līdz ar citu valsts uzturēto reģistru deleģētajiem pārstāvjiem piedalās darba grupās, lai operatīvi īstenotu noteiktās sankcijas, kā arī rastu optimālus risinājumus to nodrošināšanai. Aktuālā informācija tiek nodota Tieslietu ministrijai, kurai noteikta koordinējošā loma sankciju piemērošanā attiecībā uz valsts uzturētajiem reģistriem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas